MÖBLER / Bord / Matbord 15218279

nr 1521 8279

Matbord

mahogny, Gus stil. Diameter: 110 cm. Höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:27:00

10/2 18:27:39 1      Vinnande bud
13/2 16:24:24 1      justering av budtak